Wyszczuplenie twarzy i ciała poprzez coolsculpting

0
938
Wyszczuplenie twarzy i ciała poprzez coolsculpting

W USA modelowanie i wyszczuplanie ciała oraz twarzy metodą coolsculpting zyskało na popularności. Śmiało można stwierdzić, że jest to jedna z najpopularniejszych metod wyszczuplających. Korzysta z niej wiele gwiazd, opowiadając o zaletach tego zabiegu. Przyjrzyjmy się bliżej, czy rzeczywiście zamrażanie tkanki tłuszczowej jest aż tak skuteczne i warte polecenia.

O kriolipolizie słów kilka…

Coolsculpting polega na redukowaniu tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie. Wykorzystywane jest w tym celu zjawisko kriolipolizy. Gdy komórki tłuszczowe są poddane bardzo niskiej temperaturze, ulegają zniszczeniu. Następnie są w sposób naturalny usuwane przez układ limfatyczny. Kriolipoliza Katowice najczęściej skupia się na takich partiach ciała jak: podbródek, szczęka, brzuch, boczki, pośladki, uda i ramiona.

Zalety zabiegu

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów, takich jak liposukcja czy lipoliza. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Największą zaletą coolsculptingu jest fakt, że raz zamrożone komórki tłuszczowe nie mogą się odnowić. Oczywiście nie daje to gwarancji, że w wyniku niezdrowej diety i braku aktywności w życiu codziennym, w ciele nie namnożą się kolejne komórki tłuszczowe. Kriolipoliza Katowice to świetny zabieg wspomagający trudną drogę do wymarzonej sylwetki.

Jakie są efekty i kiedy je zobaczymy?

Niestety na efekty musimy trochę poczekać, ciało nie zmieni się w 5 minut po zabiegu. Nie jest to jednak bardzo długi okres czasu, już po 6 tygodniach zobaczymy spore rezultaty. Zazwyczaj lekarze proponują serię dwóch bądź trzech zabiegów zamrażania tkanki tłuszczowej. W ten sposób można uzyskać redukcję tkanki tłuszczowej nawet do 25% na przestrzeni pół roku. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale zdecydowanie warto.

Szczególnie polecany dla …

Oczywiście każdy z nas jest inny i wybór metody zredukowania tkanki tłuszczowej należy pozostawić lekarzowi i indywidualnym oczekiwaniom pacjenta. Coolscultping jest najchętniej polecany osobom, które pragną pozbyć się opornego tłuszczu z bioder i brzucha. Często nawet dieta i ćwiczenia nie pozwalają na wymarzony efekt, dlatego warto wspomóc się takimi metodami, jak kriolipoliza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here