Skinbooster – prosty i skuteczny zabieg

0
376
Skinbooster

Twoim problemem jest szara, przesuszona i zwiotczała skóra, pozbawiona blasku? Szukasz skutecznej metody, aby doprowadzić do jej odżywienia i rewitalizacji? Próbowałaś już wszystkiego i nic nie przynosi pożądanych efektów? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest Skinbooster. To nowoczesny zabieg, który pobudza produkcje naturalnego kolagenu, dzięki czemu przyczynia się do odbudowy i odżywienia skóry. Dowiedz się, na czym polega oraz jakie efekty pozwala uzyskać.

Czym jest Skinbooster?

Skinbooster to zabieg, który cechuje się niską inwazyjnością, a zarazem pozwala uzyskać efekt długotrwałego nawilżenia i odżywienia skóry, poprawiając jej ogólną kondycję. Jego podstawą jest kwas hialuronowy oraz substancje pomocnicze, które wzmacniają ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i zapobiegają przed degradacją jej naturalnych elementów, odpowiadających za młody i promienny wygląd. Dodatkowo kwas hialuronowy o silnych właściwościach wiążących wodę pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia cery przez długi czas. Na czym polega Skinbooster? Zabieg ten wykonuje się za pomocą iniekcji przy użyciu cienkiej igły oraz strzykawki. Dzięki temu, składniki aktywne preparatu mogą być podane bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują, omijając barierę naskórka.

Skinbooster – dla kogo?

Kto może skorzystać z zabiegu Skinbooster? Każdy, niezależnie od wieku czy płci. Przeciwwskazaniem są jedynie alergie na substancje aktywne oraz stany zapalne skóry. Przed wykonaniem zabiegu, lekarz zawsze przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad. Wskazaniem do jego wykonania jest głównie pozbawiona promienności i odwodniona skóra twarzy, na którą nie działają kosmetyki w postaci kremów czy maseczek. Skinbooster przynosi też dobre efekty w walce z drobnymi zmarszczkami oraz brakiem elastyczności skóry – dzieje się tak nie tylko dzięki substancjom aktywnym, ale już same nakłucia pobudzają odnowę komórek oraz przyczyniają się do produkcji kolagenu i elastyny odpowiadających za jędrność skóry.

Jakie efekty można uzyskać?

Pełne efekty po wykonaniu zabiegu Skinbooster widoczne są po około 3-4 tygodniach, chociaż pierwsze zmiany można zaobserwować już po kilku dniach. Jakich rezultatów możesz się spodziewać? Skóra po zabiegu wygląda zdrowo oraz promienne. Niemal od razu obserwuje się efekt odmłodzenia oraz nawilżenia. Poprawie ulega jej jakość oraz gęstość – silna stymulacja przyczynia się do odbudowy struktury skóry dzięki czemu jest ona jędrniejsza i bardziej elastyczna. Regularne wykonywanie zabiegu sprawia, że cera jest mniej narażona na procesy starzenia i na dłużej zachowuje młody wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here