Szkoła pływania Swimple. Nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Co czeka Cię wyjątkowego w jednej z najlepszych szkół w Warszawie?

0
82
Szkoła pływania Swimple

Pływanie jest jedną z atrakcyjniejszych dyscyplin, które wpływają na pracę wszystkich mięśni człowieka. Podczas letnich upałów ta umiejętność przydaje się najbardziej. Dzięki temu możemy czuć się w wodzie bardziej bezpiecznie i skorzystać z chwilowego ochłodzenia. Pływanie jest wysiłkiem fizycznym, które będzie idealnym sportem dla każdego. Szkoła pływania Swimple, która posiada sześć lokalizacji w Warszawie, organizuje zajęcia dla dzieci i dorosłych indywidualnie lub w małych grupach szkoleniowych. Zapisz się już dziś na lekcje i dołącz do szczęśliwej rodziny Swimple!

Naucz swoje dziecko pływać. Autorski program i system motywacyjny w Swimple

Dziecko, które ma kilka miesięcy, może rozpocząć swoją przygodę od wizyt z rodzicem na basenie. To doskonała okazja do nawiązania wspólnej więzi i fantastyczne korzyści zdrowotne dla obojga. Dziecko najwięcej umiejętności przyswaja w pierwszych latach swojego życia. Nauka pływania dla dzieci Warszawa jest długotrwałym procesem, ale powtarzalność i regularność jest kluczem do sukcesu. Za sprawą autorskiego programu i systemu motywacyjnego, dzieci zapoznają się ze środowiskiem wodnym, nabywają pewności siebie i zdobywają umiejętności na każdym z poziomów zaawansowania – oswajanie, sekcja A, B, C oraz D. 

Małe grupy szkoleniowe i instruktor w wodzie. Indywidualne wsparcie trenera

Indywidualne zajęcia z dziećmi, pozwolą na dopracowanie umiejętności i opanowanie ich w szybszym tempie. Lekcje trwają 30 lub 45 minut. Każdy z uczestników otrzymuje karty z naklejkami do samodzielnego wypełniania. Dodatkowo, rodzice będą mogli być na bieżąco z wynikami nauki dziecka, za sprawą platformy elektronicznej Activenow, gdzie wszystkie informacje będą aktualizowane przez instruktorów. Starsze dzieci otrzymują od Swimple słuchawki podwodne, które pomogą im w realizowaniu zadań będąc w wodzie. Polecenia instruktora dotrą do nich nawet 1,5 m. pod powierzchnią wody. 

W Swimple organizowane są również imprezy sportowe dla dzieci. W zabawie mogą uczestniczyć również rodzice lub inni członkowie rodziny. To więcej niż tylko lekcje pływania, ale i wspaniała atmosfera i okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Nauka pływania dla dorosłych. Nigdy nie jest za późno na zdobycie umiejętności pływania

Bez znaczenia, ile masz teraz lat, możesz skorzystać z nauki pływania dla dorosłych w Swimple. Wspólne treningi pływackie z trenerem mają na celu poprawienie elementów, które sprawiają największe problemy będąc w wodzie. Zajęcia odbywają się maksymalnie w grupach 6-osobowych, abyś krok po kroku przeprowadzić Cię przez cały kurs. Na stronie https://swimple.pl/nauka-plywania-dla-doroslych/ znajdziesz więcej informacji, jak skorzystać z możliwości zapisów na lekcje pływania dla dorosłych w Swimple. Nie zwlekaj i przyłącz się do zorganizowanych grup, którzy tak, jak Ty, chcą nauczyć się pływać. Wybierz dla siebie dogodną lokalizację i zacznij pływać razem ze Swimple!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here