Ekologiczne Opakowanie od SlowPack – wytrzymałe i pojemne produkty przyjazne otoczeniu

0
240
Ekologiczne Opakowanie od SlowPack

Prowadzenie lokalu gastronomicznego wymaga sporej elastyczności i dostosowywania się do wymagań klientów. Zwiększenie świadomości ekologicznej w społeczeństwie ma również przełożenie na gastronomię. Konsumenci coraz częściej wybierając lokal, do którego się udają, zwracają uwagę na podejście właściciela do kwestii ochrony środowiska. Wszyscy bowiem zdajemy sobie sprawę, jak szkodliwe są śmieci wytwarzane przez plastykowe torby opakowania i sztućce używane w gastronomii. Hurtownia SlowPack walczy o zmianę szkodliwych nawyków, oferując szeroki wybór produktów ekologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Opakowania cukiernicze jednorazowe

Ciasto najlepiej smakuje gdy możemy w spokoju usiąść i leniwie sączyć do niego kawę lub herbatę. Czasami jednak nie ma takiej możliwości i jedynym wyjściem jest zakup ulubionych słodkości na wynos. Każdy właściciel restauracji, kawiarenki czy cukierni powinien być przygotowany na taką ewentualność. W tym celu niezbędne będą wytrzymałe i funkcjonalne opakowania jednorazowe. Nie chcemy oczywiście korzystać ze szkodliwego plastiku, dlatego należy sięgnąć po produkty wykonane z ekologicznych materiałów.

W ofercie sklepu SlowPack znajdziesz opakowania w 100% biodegradowalne stanowiące świetną alternatywę dla produktów z tworzyw sztucznych i nie przyczyniające się do produkcji odpadów. Wbrew częstej opinii nie są one gorszej jakości – cechuje je doskonała trwałość i wytrzymałość na szeroki zakres temperatur. Zapewniamy szeroki wybór produktów o różnym zastosowaniu takich jak ekologiczne opakowania na ciasta, ciastka, torty, naturalne tacki, pojemniki na pączki, czy papierowe formy do pieczenia. W przypadku deserów, gdzie prezentacja jest równie ważna jak smak, doskonale sprawdzą się pudełka z okienkiem, które pozwolą wyeksponować jego ich piękny wygląd.

Sztućce wykonane z wysokiej jakości prawdziwego drewna

Przyjazne środowisku drewniane sztućce to wybór dla właścicieli gastronomii oraz dla klientów indywidualnych, dla których ekologiczne podejście jest niezwykle ważnym czynnikiem. Obecnie dbając o przyrodę, nie musimy jednak rezygnować z jakości – sztućce wykonane z naturalnych materiałów spełniają dokładnie te same funkcje co produkty z plastiku, oferując dodatkowo wiele innych właściwości. W naszej ofercie znajdziesz między innymi lekkie i poręczne łyżeczki drewniane o różnorodnych kształtach. Pełny asortyment znajdziesz na stronie https://slowpack.pl/pol_m_Sztucce-ekologiczne_Sztucce-drewniane_Lyzeczki-drewniane-524.html.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu z opakowaniami ekologicznymi SlowPack – zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here