Tabletki z Chin na odchudzanie

0
1433
Tabletki z Chin na odchudzanie

Jak każdy wie za sprawą sklepów internetowych oraz prywatnych sprzedawców, można zakupić tabletki na odchudzanie. Musimy jednak pamiętać, że w większości przypadków zakup tych środków nie jest legalny, dlatego powinien być zgłaszany odpowiednim organom.

Chińskie tabletki na odchudzanie, pomimo tego, iż są skuteczne, szkodzą większości ludzi ich zażywających. Tabletki te dostępne są w blistrach jak również w plastikowych butelkach. Jednak co raz częściej sprzedający zamiast oryginałów wciskają ludziom podrobione tabletki, które nie dość, że nie przynoszą efektów to również potrafią solidnie nam zaszkodzić.

Chińskie tabletki swoją skuteczność zawdzięczają substancji zwanej sibutraminą. Substancja ta w niektórych krajach jest legalna, jednak u nas została wycofana z obrotu już w 2010 roku. Sprzedawcy tych tabletek, informują nas w jaki sposób mamy ich zażywać oraz by nie przekraczać zalecanej dawki. Tabletki należy zażywać trzy razy dziennie, jak również w czasie kuracji możemy normalnie jeść. Musimy spożywać około 1,5 litra wody. Środki te jednak hamują uczucie głodu, dlatego normalne spożywanie posiłków nie wchodzi w grę. Suchość w ustach po tych tabletkach jest bardzo duża, dlatego sami w tym czasie sięgamy po wodę.

Bardzo często zdarza się tak, że osoby przyjmujące chińskie tabletki mają problemy ze snem oraz są bardzo pobudzone. Wszystko to za sprawą tego, że sibutramina jest pochodną amfetaminy. Osoby na miesięcznej kuracji powinny później zrobić przerwę około 2 miesięcy od brania tych specyfików. Przerwa jest wskazana, ponieważ po miesiącu brania tabletek organizm zaczyna się przyzwyczajać i trzy tabletki dziennie nie wystarczają , aby zniwelować uczucie głodu. Osoby chore nie powinny w ogóle myśleć o zakupie tych tabletek a zdrowe przemyśleć czy na pewno nie poradzą sobie w inny sposób, aby pozbyć się kilogramów.

Historie dotyczące tych tabletek są różne, jedni wypowiadają się pozytywnie inni zaś przestrzegają przed ich braniem. Jednak zwolenników jest o wiele mniej. Istnieją przypadki kobiet, które po zażyciu tych tabletek trafiły do szpitala z różnymi objawami, nawet zagrażającymi życiu. Tabletki możemy dostać już za cenę od 80 zł plus oczywiście koszty dostawy. Do wyboru są mocniejsze oraz słabsze wersje w zależności ile kilogramów potrzebujemy schudnąć. Sprzedawca zapewnia, że można strać powyżej 15 kg w ciągu jednego miesiąca więc jest to bardzo duży spadek masy ciała i ta informacja powinna dać do myślenia przyszłym kupującym. Jednak niektórzy są tak bardzo zdesperowani, że zaryzykują nawet swoje zdrowie, aby pozbyć się tłuszczu ze swojego ciała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here