Slowpack zmienia świat. Szeroka oferta produktów ekologicznych, których celem jest zminimalizowanie występowania szkód w środowisku naturalnym

0
367
oferta produktów ekologicznych

Naczynia i opakowania jednorazowe są przyszłością naszego świata. Chcą ograniczyć produkcję plastiku, musimy zacząć stosować na szeroką skalę opakowania z alternatywnych wyrobów, m.in. papieru czy PLA (bio plastiku). Każdy z nas może dołożyć cegiełkę do czystszego środowiska. Nasze świadome i racjonalne wybory, których możemy dokonywać codziennie, zminimalizują występowanie szkód w środowisku naturalnym. Postępujące zmiany klimatyczne są dla nas niebezpieczne, więc tym bardziej musimy funkcjonować zgodnie z poszanowaniem przyrody. Zrób to razem ze Slowpack.

Naczynia jednorazowe – ekologiczne talerzyki, pojemniki i kubki bez tworzyw sztucznych

Biodegradowalne naczynia jednorazowe to doskonały zamiennik dla stosowanych plastikowych odpowiedników. O tych artykułach z roku na rok jest coraz głośniej. Występują w hotelach, restauracjach, lokalach gastronomicznych, ale również w domach osób, które chcą walczyć z plastikiem wokół nas. To produkty, dzięki którym możemy zmienić nasze nawyki i sięgać po jednorazowe, ekologiczne naczynia. W sklepie Slowpack znajdziesz wyroby, które pochodzą z naturalnych surowców, m.in. trzciny cukrowej, otrąb pszennych, liści palmowych, papieru czy PLA.

Ekologiczne opakowania jednorazowe, w które zapakujesz żywność. Sprawdź ofertę Slowpack.pl

Eko pojemniki w pewnym momencie całkowicie wyprą z rynku plastikowe opakowania. Właściciele lokali gastronomicznych, którym zależy na zdrowiu klientów, podążą za duchem eko i również zaczną dbać o środowisko naturalne. Jednorazowe opakowania ekologiczne w sklepie Slowpack zapewnią stabilny transport żywności. Nie wpływają źle na smak potraw i właściwości jedzenia. 

Sprawdzone i naturalne rozwiązania pojemników z trzciny cukrowej, certyfikowanego papieru czy PLA są biodegradowalne. Podczas procesu rozkładu nie wydzielają szkodliwych substancji, które mogą zagrozić naszej planecie i z powodzeniem mogą zostać umieszczone w przydomowym kompostowniku. 

Slowpack.pl – naturalny wybór. Zaufaj polskiej marce i dbaj o środowisko

Razem ze Slowpack możesz zmieniać świat. Tylko od nas samych zależy, jak będzie wyglądać środowisko naturalne za kilkadziesiąt lat i w jakich warunkach będą żyły nasze dzieci. Każdy produkt, który dostępny jest w sklepie Slowpack, wykonany jest z unikatowych materiałów najwyższej jakości, tzn. wolna od tworzyw sztucznych i zgodne z poszanowaniem przyrody. Zapoznaj się z pełną ofertą biodegradowalnych artykułów, które chronią środowisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here